Latvijas Augļkopju Asociācija

Lv En Ru

Reklāma

Meteo zinas losp.lv integreta-augu-audzesana
Get Adobe Flash player
fruittechcentre.eu peterkoks.eu safetysolutions.lv

Rakstu arhīvs

PASĀKUMI

Iespēja tirgoties Centrāltirgū

24. Maijs 2013

Arhīvs PASĀKUMI
Lieliskas ziņas – arī šogad Latvijas Zemnieku federācija ir vienojusies par sadarbību ar Rīgas Centrāltirgu par Latvijas lauksaimnieku Lauku labumu tirdziņa izveidi Centrāltirgū! Tāpēc interesentus aicinām pieteikties, elektroniski nosūtot aizpildītu pieteikuma anketu, kas pievienota e-pasta pielikumā uz info@lzf.lv.
Latvijas lauku labumu tirdziņa oficiālā atklāšana š.g. 1.jūnijā!
Būtiskais:
•    Latvijas lauku labumu tirdziņā varēs tirgot pašu saimniecībā audzētus un ražotus produktus. Pieļaujams, ka līdzi uz tirgu tiek paņemts kaimiņa audzētais lolojums. Nepieļaujama ir produktu iepirkšana Nakts tirgū vai no vairumtirdzniecības bāzēm – tādā gadījumā līgums tiks lauzts un tirgošanās pārtraukta.
•    Mūsu tirdziņa konkurējošā priekšrocība būs Latvijas saimniecībā – Jūsu saimniecībā – audzēts produkts ar garantiju – tikai tā mēs spēsim konkurēt ar Centrāltirgus pastāvīgajiem tirgotājiem un piesaistīt aizvien vairāk pircējus, kuri mums uzticas.
•    Tirdziņā varēs tirgot dārzeņus, augļus, ogas, maizi, ziedus, stādus u.tml., izņemot piena un gaļas produktus.
•    Tirgotājiem pašiem ir jānodrošina nepieciešamās atļaujas savu produktu tirdzniecībai.
•    Tirgotājiem būs vienoti priekšauti tirgus kopējā tēla veidošanai. Šobrīd domājam arī par citiem atribūtiem – ja ir kādas idejas – priecāsimies, ja dalīsieties.
•    Tirgotājiem pašiem kopā ar LZF un Centrāltirgu būs jāveido tāds Latvijas Lauku labuma tirdziņa tēls, lai kopīgi piesaistītu maksimāli daudz klientus, kuri kļūtu par pastāvīgiem klientiem.
•    LZF būs tiesības apciemot Jūsu saimniecību, lai pārliecinātos, ka produkti, kurus jūs tirgojiet, ir audzēti un ražoti Jūsu saimniecībā.
•    Šogad no vējainās vietas pie Daugavas mūsu kopīgais tirdziņš būs starp Gaļas paviljonu un puķu tirgu.
•    Centrāltirgus nodrošinās jaunus galdus, bet lietus-/saulessargi jāgādā pašiem.
•    Tirgus darbosies no 1. jūnija līdz 31. oktobrim.
•    Tirgus darba laiks plkst. 8:00-18:00, kas būs jāievēro!
•    Ņemiet vērā, ka, ja jūsu preci tirgos pieaicināts pārdevējs, ar viņu ir jābūt noslēgtam darba līgumam, jo šobrīd Centrāltirgus tiek veiktas pārbaudes un sods par pelēkās ekonomikas piekopšanu var būt pat 700 Ls (nedēļu svaigs piemērs!)
•    Tirgoties aicināti visu Latvijas lauksaimnieku organizāciju biedri. Ja radīsies sīva tirgoties gribētāju konkurence, priekšroka tiks dota LZF biedriem, bet tirgus vietām vajadzētu pietikt visiem tirgoties gribētājiem.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar LZF biroju (Agnese Hauka, t. 28374741, e-pasts: info@lzf.lv).

LOSP pārstāvju sapulce 16.05.2012.

28. Maijs 2012

Arhīvs PASĀKUMI
16.05.2012. Zemkopības ministrijā notika Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes  (LOSP) pārstāvju sapulce. Latvijas Augļkopju asociāciju šajā sapulcē pārstāvēja LAA valdes priekšsēdētāja un LOSP valdes locekle Māra Rudzāte un LAA biroja vadītāja Renāte Kajaka. Piedāvājam īsu sapulcē apspriesto tēmu pārskatu.
Seminārs "Latvijas sarkanais zelts"

16. Maijs 2012

Arhīvs PASĀKUMI
2012.05.10. Bīriņos notika Dr. Sc. ing. Andra Anša Špata rīkots seminārs „Latvijas sarkanais zelts”.  Semināra apmeklētāju prasmes un zināšanas dzērveņu audzēšanā bija dažādas -  no zinātkārajiem līdz pat nopietniem audzētājiem.
Semināra apmeklētājiem tika piedāvāts aplūkot Špata kunga z/s „Gundegas” dzērveņu laukus, sniedzot detalizētu ieskatu dažādās dzērveņu audzēšanas tehnoloģijās, uzskatāmi demonstrējot to plusus un mīnusus. Pēc dzērveņu purva apmeklējuma dalībniekiem bija iespēja aplūkot un iepazīties ar Špata kunga audzētās produkcijas ”pārveides” vietu - sukāžu un sīrupu ražotni, kur tika demonstrētas pārstrādes ierīces un to darbības principi.
LAA valdes sēdes norise

09. Maijs 2012

Arhīvs PASĀKUMI
27.aprīlī Rīgā, Bezdelīgu ielā 12, notika Latvijas Augļkopju asociācijas valdes sēde, kurā tika apspriesti nozarei un asociācijai svarīgi jautājumi. Sēdē piedalījās valdes priekšsēdētāja Māra Rudzāte, valdes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Zilvers, Kurzemes reģiona konsultante Ligita Rezgale, Dzērveņu audzētāju apvienības pārstāve Gundega Sauškina, konsultants apmācības un informācijas jautājumos un LVAI vadošais pētnieks Edgars Rubauskis, Zemgales reģiona konsultants par jautājumiem ābolu audzēšanā Guntis Ofkants, konsultants realizācijas jautājumos Gints Neimanis, kā arī LAA projektu vadītājs Pēteris Skrastiņš.
Izsludina pieteikšanos lauksaimnieku konkursam „Sējējs-2012”

07. Maijs 2012

Arhīvs PASĀKUMI
Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam „Sējējs–2012”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, bet arī lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs vienpadsmit grupās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.
Tikšanās ar LAD pārstāvjiem

30. Maijs 2011

Arhīvs PASĀKUMI
Informējam, ka 10.jūnijā notiks kārtējā LAD tikšanās ar lauksaimnieku organizāciju pārstāvjiem, lai diskutētu par aktuālajiem problēmjautājumiem! Aicinām iesūtīt Jums interesējošos jautājumus un problēmsituācijas līdz 2.jūnijam uz e-pastu krista.garkalne@losp.lv, vai laas@laas.lv Atbildes publicēsim LAA mājas lapā.
Ieprikšējā lappuse 1  2  3 Nākamā lappuse