Praktisko nodarbību programma pieredzējušiem augļkopjiem 22.oktobrī

Kursa nosaukums:

1.2. Bioloģisko paņēmienu izmantošana un globālo klimata izmaiņu radīto vides risku samazinošas tehnoloģijas integrētajā augļkopībā (t.sk. jaunākās metodes un tehnoloģijas inovācijas konkurētspējas palielināšanai globālajā tirgū) (pieredzējušiem audzētājiem)

Datums: 2021.gada 22.oktobris

Vieta: Graudu iela 1, Ceriņi, Krimūnu pagasts, LV-3701

Lektori: Ilze Grāvīte, Jānis Lepsis, Daina Feldmane, Edgars Rubauskis, Sarmīte Strautiņa, Olga Sokolova, Edīte Kaufmane

Darba kartība

9.30 Ierašanās uz nodarbībam, reģistrācija 

!! Lai nodrošinātu prasības par grupas lielumu dalībnieki tiks sadalīti 2 grupās. Pievienošanās kādai no grupām pēc dalībnieku vēlēšanās. Nodarbības būs visiem vienādas tikai katrai grupai citā laikā.

10.00

Grupa 1. Ābeļu audzēšanas tehnoloģijas, dārzu sistēmas, vainagu veidi, veidošana, šķirnes (Edgars Rubauskis)

Grupa 2. Krūmcidonijas – šķirnes un audzēšanas tehnoloģijas (Edīte Kaufmane)

10.50 

Grupa 1. Aveņu  šķirnes, audzēšanas tehnoloģijas (Sarmīte Strautiņa, Olga Sokalova )

Grupa 2. Saldie un skābie ķirši – šķirnes, potcelmi, veidošana, tehnoloģijas (Daina Feldmane)

12.00

Grupa 1. Dārza miglotājs, regulēšana, praktiska demonstrēšana un mehāniskais griezējs darbībā , tur arī nedaudz par ābeļu audzēšanu – potcelmi, vainagi (Janis Lepsis)

Grupa 2. Ābeļu audzēšanas tehnoloģijas, dārzu sistēmas, vainagu veidi, veidošana, šķirnes (Edgars Rubauskis)

12.50 Pusdienas

13.30 

Grupa 1. Krūmcidonijas – šķirnes un audzēšanas tehnoloģijas (Edīte Kaufmane)

Grupa 2. Dārza miglotājs, regulēšana, praktiska demonstrēšana un mehāniskais griezējs darbībā , tur arī nedaudz par ābeļu audzēšanu – potcelmi, vainagi (Janis Lepsis)

14.20 

Grupa 1. Plūmju audzēšanas tehnoloģijas, vainagu veidošana, šķirņu izvēle, potcelmi  (Ilze Grāvīte)

Grupa 2. Aveņu  šķirnes, audzēšanas tehnoloģijas (Sarmīte Strautiņa, Olga Sokalova )

15.30 Kafijas pauze

15.45

Grupa 1. Saldie un skābie ķirši – šķirnes, potcelmi, veidošana, tehnoloģijas (Daina Feldmane)

Grupa 2. Plūmju audzēšanas tehnoloģijas, vainagu veidošana, šķirņu izvēle, potcelmi  (Ilze Grāvīte)

16.55 Prakses beigas