Aktualitātes old

Iznācis elektroniskā izdevuma “Profesionāla Dārzkopība” otrais numurs

12. maijs, 2017

Dalies

Turpinām informēt dārzkopjus par jaunāko un aktuālāko zinātnieku atziņās un nozarē – iznācis elektroniskā izdevuma “Profesionāla Dārzkopība” otrais numurs.

To izdevis Dārzkopības institūts, sadarbībā ar Latvijas Augļkopju asociāciju, biedrību „Latvijas dārznieks” un Stādu audzētāju biedrību.

Ņemot vērā lasītāju pozitīvo vērtējumu par pirmo izdevumu, Zemkopības ministrija ir radusi iespēju atbalstīt arī šo izdevumu, līdz ar to tas ir pieejams bez maksas šeit http://www.lvai.lv/ . Šogad plānoti vēl divi izdevumi – jūlijā/ augustā un novembrī.

Šajā numurā Dārzkopības institūta un Latvijas Augu aizsardzības pētniecības centra zinātnieki sniedz informāciju par to, kas aktuāls dārzā šajā periodā. Vairāki saimniecību vadītāji dalās pieredzē par iepriekšējā gada ražas periodu, kā arī dažādiem izaicinājumiem, ar ko nācies saskarties. Ceram, ka kāds no rakstiem būs noderīgs ikvienam no Jums!

Priecājamies, ka arī šī žurnāla izdevuma tapšanā iesaistījās profesionāli dārzkopji, jo, tieši tā pieredze, kas gūta katrā saimniecībā, var būt ļoti noderīga kādam, kurš saskaras ar līdzīgām problēmām. Tikai, sadarbojoties zinātniekiem ar nozares speciālistiem, mēs varam cerēt uz straujāku dārzkopības nozares attīstību!