Nozare, t.sk. LAA, pakāpeniski atsāk publisku pasākumu norisi atbilstoši Latvijas Republikas likumiem un normatīvajiem aktiem. Aicinām būt atbildīgiem, izvērtēt savu veselības stāvokli un rīkoties atbilstoši valstī pieņemtajiem noteikumiem.

Lauka dienas 12.septembrī Saldus novadā

Dārzkopības institūts sadarbībā ar LAA un z/s Mucenieki, rīko Lauka dienas demonstrējumus projektā 12.septembrī Saldus novadā.

Demonstrējumi ābelēm – šķirnēm un šķirņu potcelmu kombinācijām, vērtējot un demonstrējot atšķirības, darba patēriņu tehnoloģiskiem procesiem.

Demonstrējumi:

Jauno, kraupja izturīgo ābeļu šķirņu pārbaude dažādos Latvijas reģionos” (LAD līguma numurs: LAD 240118/P6) no plkst.10.00;

Ābeļu šķirņu ražība, augļu kvalitāte un darba patēriņš vainaga veidošanā uz dažādiem ābeļu potcelmiem”( LAD līguma numurs: LAD 240118/P5) no plkst.12.00;

Norises vieta: 12.09.2019., Mucenieki, Jaunlutriņu pag., Saldus nov.

Lai nokļūtu saimniecībā, izmantojamas GPS koordinātas: 56.809957, 22.4269001. Tur nokļūt var no Saldus – Kuldīgas ceļa nogriežoties Šķēdes virzienā, tad pagriežoties un izbraucot cauri Jaunlutriņiem jāturpina virzīties pa galveno ceļu līdz pamanāmas skaidras norādes par saimniecību – ogulāju lauki u.c.

Lauku dienas apmeklētājiem lūgums līdz 10. septembrim pieteikties, spiežot uz saiti pieteikšanās.

Vēcāku rakstu nav!