Par mums

Privātuma un personas datu apstrādes politika

2. jūnijs, 2024

Dalies

Kas mēs esam ?
Mūsu vietnes adrese ir: https://www.laas.lv Apmeklējot šo vietni jūsu dati tiek apstrādāti ievērojot ES datu aizsardzības regulu 2016/679. (The General Data Protection Regulation (EU) 2016/679 (GDPR))

Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc mēs tos vācam

 • Anonimizetus datus, kas izveidoti no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par hash), var tikt sniegta automatizētās kontroles dienestam (Gravatar), lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Pakalpojuma Gravatar privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls ir redzams publiski jūsu komentāra kontekstā.
 • Mediji. Ja augšupielādējat attēlus vietnē, jums nevajadzētu augšupielādēt attēlus ar iekļautiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un iegūt jebkādus atrašanās vietas datus no vietnes attēliem.
 • Sīkdatnes. Ja atstājat komentāru mūsu vietnē, varat izvēlēties saglabāt vārdu, e-pasta adresi un vietnes sīkfailus. Tie ir jūsu ērtībai, lai, atstājot vēl vienu komentāru, vairs nebūtu jāaizpilda sava informācija. Šīs sīkdatnes glabāšana ilgs vienu gadu.
 • Komentāri. Kad apmeklētāji atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam datus, kas parādīti komentāru lapā, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģenta datus, lai palīdzētu atklāt surogātpastu.
 • Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās lapu, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkdatnes. Šajā sīkfailā nav personas datu, un tas tiek izmests, aizverot pārlūkprogrammu. Kad jūs piesakāties, mēs arī izveidosim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna displeja izvēles iespējas. Pieteikšanās sīkfaili tiek glabāti divas dienas, bet ekrāna opciju sīkfaili – gadu. Ja atlasīsit “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās saglabāsies divas nedēļas. Ja atteiksieties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.
 • Iegultais saturs no citām vietnēm
  Raksti šajā vietnē var ietvert iegutu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis otru vietni.
 • Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegut papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo ieguto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar ieguto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Analītika

 • Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus un cik ilgi mēs glabājam jūsu datus? Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs varam automātiski atpazīt un apstiprināt visus papildu komentārus, nevis turēt tos moderācijas rindā.
 • Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tāda ir), mēs saglabājam arī viņu sniegto personisko informāciju savā lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietnes administratori var arī redzēt un rediģēt šo informāciju.
 • Kādas tiesības jums ir uz jūsu datiem? Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat pievienojis komentārus, varat pieprasīt saņemt eksportētu failu par jūsu rīcībā esošajiem personas datiem, ieskaitot visus datus, kurus esat mums iesniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs dzēstu visus personas datus, kas mums ir par jums. Tas neietver nekādus datus, kas mums ir jāglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.
 • Kur mēs nosūtām jūsu datus? Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta noteikšanas pakalpojumu.
 • Nozares reglamentējošās informācijas atklāšanas prasības. Saskaņā ar LR likumdošanu.