Dārzkopības konference 10. martā

Dārzkopības konference 10. martā

8. februāris, 2023

Dalies

2023. gada 10. martā no 10.00 līdz 17.00, Bulduru tehnikumā, Viestura ielā 6, Jūrmalā, notiks ikgadējā Dārzkopības konference, kurā tiks izvērtēts paveiktais un pārrunātas aktualitātes lauksaimniecībā, augļkopībā, dārzeņkopībā un stādu audzēšanā.

Konferencē piedalīsies Zemkopības ministrijas vadība un tās speciālisti, lai ziņotu par aktualitātēm lauksaimniecības nozarē, tai skaitā dārzkopības sektorā un kopā ar Latvijas dārzkopjiem pārrunātu plānotās aktivitātes ES atbalsta programmās 2023. – 2024. gadā, apspriestu tos aspektus, kas skar tieši dārzkopjus. Par nozares saistošajām aktivitātēm ziņos arī Lauku atbalsta un Valsts augu aizsardzības dienestu, Nozaru ekspertu padomes un citu valsts un nevalstisko organizāciju pārstāvji.  

Konferenci rīko Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) dalīborganizācijas – Latvijas Augļkopju asociācija, Stādu audzētāju biedrība, biedrība “Latvijas Dārznieks” un Bulduru Dārzkopības skolas attīstības biedrība.              

Vairāk informācijas par konferences norisi pieejama asociāciju mājas lapās www.laas.lv, www.stadi.lv un www.darzkopibaskonference.lv