Lauksaimniecības inovācijām veltīta Demonstrāciju diena 24.novembrī

Lauksaimniecības inovācijām veltīta Demonstrāciju diena 24.novembrī

2. novembris, 2021

Dalies

Tiešsaistes pasākums, kas tiek organizēts ar nosaukumu “Uzņēmējdarbības iespējas novatoriskai, uz digitāliem datiem virzītai lauksaimniecībai”, iepazīstinās ar lauksaimniecības izaicinājumiem un iespējām tos pārvarēt, izmantojot digitālo lauksaimniecību. Demonstrācijas diena pulcēs runātājus no lauksaimniecības nozares, lai izpētītu uz datiem balstītas lauksaimniecības priekšrocības, izmantojot ATLAS sadarbības tīklu.

Pasākums tiek organizēts projekta Horizon2020 ATLAS ietvaros. Tiks prezentēti projekta “Inovāciju centri” un pirmie ATLAS atklātā konkursa uzvarētāji kas demonstrēs savas iestrādes gala lietotājiem – sākot no pakalpojumu sniedzējiem, pētniekiem un mazajiem-vidējiem uzņēmumiem līdz lauksaimniecības politikas veidotājiem. Tiešsaistes pasākums piedāvās arī interaktīvas sesijas, tostarp paneļdiskusiju: ​​“Vai dati ir jaunā nafta?”, kurā dalībnieki diskutēs, dalīsies pieredzē un viedokļos, kā arī uzdos jautājumus.

Sesiju laikā tiks apskatītas šādas tēmas:

  • Kāpēc mums ir nepieciešams digitālo datu virzīts sadarbas tīkls lauksaimniecības nozarē vai jāiesaistās tajā?
  • Kā dažādu jomu eksperti reaģē uz tiem pašiem lauksaimniecības šķēršļiem un kā viņi mijiedarbojas ar interešu grupām un sabiedrību?
  • Kā mēs izmantojam šo novatorisko decentralizēto sadarbspējas tehnoloģiju? Vai šis rīks var pārvarēt pašreizējās nepilnības digitālajā lauksaimniecības tirgū ?

Esiet gatavs dzīvam dialogam un iespējai saturīgās diskusijās izpētīt uzņēmējdarbības iespējas novatoriskai, uz digitāliem datiem balstītai lauksaimniecībai.

ATLAS Demo diena ir lieliska iespēja ģenerēt kopīgas zināšanas starp lauksaimniecības nozarēm, kas nav klasiskās spēles, bet gan jaunais digitālais laikmets.

Pirmā ATLAS Demo diena tiks organizēta DLG Connect platformā, kas paver plašas tīklošanās iespējas neierobežotā laikā pēc pasākuma.