Uzņēmējdarbības iespējas inovatīvai, uz digitāliem datiem balstītai lauksaimniecībai. Konference un demonstrāciju diena (2 daļa)

Uzņēmējdarbības iespējas inovatīvai, uz digitāliem datiem balstītai lauksaimniecībai. Konference un demonstrāciju diena (2 daļa)

15. septembris, 2022

Dalies

2022. gada 23. novembri aicinām pievienoties ATLAS demonstrāciju dienai! Tas būs TIEŠSAISTES pasākums, kas tiek organizēts ar nosaukumu “Uzņēmējdarbības iespējas inovatīvai, uz digitāliem datiem balstītai lauksaimniecībai -2.daļa”. Pasākums iepazīstinās ar lauksaimniecības izaicinājumiem sakarā ar klimata pārmaiņām un jauno zaļo kursu, un iespējām tos pārvarēt, izmantojot digitāli vadītus datu pakalpojumus. Pasākums norisināsies angļu valodā un paredzēts plašam klausītāju lokam sākot no lauksaimnieka- produkcijas ražotāja līdz IT speciālistiem un tehnikas dīleriem.

Pēc pirmās veiksmīgās ATLAS demonstrācijas dienas šogad mēs pulcēsim ATLAS atklātā konkursa uzvarētājus 2021 un ievērojamus speciālistus no lauksaimniecības un pārtikas nozares, lai parādītu uz datiem balstītu pakalpojumu priekšrocības, izmantojot ATLAS sadarbspējas tīklu.

PASĀKUMA DARBA KĀRTĪBA (angļu v.)

Tiešsaistes pasākumā tiks piedāvātas arī interaktīvas sesijas, tostarp paneļdiskusija: “Vai digitālās lauksaimniecības un pārtikas sistēmas var pavērt lauksaimniecībai ceļu uz “nulles izmešu” saimniekošanu?”. Dalībnieki diskutēs, dalīsies pieredzē, kā arī uzdos jautājumus.

Sesiju laikā tiks aplūkotās tēmas:

  • Kāpēc ir nepieciešams un kāpēc ir vērts pievienoties ATLAS tīklam?
  • Kā eksperti no dažādām jomām reaģē uz līdzīgām problēmām lauksaimniecībā un kā viņi mijiedarbojas ar lauksaimniekiem un citiem nozares spēlētājiem?
  • Kā šobrīd var izmantot šo novatorisko decentralizēto sadarbspējas tehnoloģiju?
  • Vai ATLAS tīkls var pārvarēt nepilnības digitālajā lauksaimniecības tirgū un pārtikas shēmās?
  • Vai ATLAS būs risinājums “nulles izmešu” ambīciju sasniegšanai un risinās izaicinājumus, kas lauksaimniekiem stāv priekšā sakarā ar klimata izmainām un tā radītajām problēmām ?

Esiet gatavs dzīvam dialogam un iespējai izpētīt uzņēmējdarbības iespējas inovatīviem, uz datiem balstītiem lauksaimniecības pakalpojumiem — ATLAS Demo Day 2022 būs lieliska iespēja ģenerēt un dalīties zināšanās starp lauksaimniecības un pārtikas nozarēm. Tā ir jauna digitālā ēra.

REĢISTRĀCIJA pasākumam

Vairāk par ATLAS (angļu val.)